Dzień Babci i Dziadka

16 lutego 2017 r odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka klas I-III. Ten dzień jest wyjątkowy i na stałe wpisał się w kalendarz naszej szkoły. W pięknie udekorowanej sali i w przepięknych strojach uczniowie zaprezentowali swoje artystyczne możliwości. Popisy recytacji, śpiewu i tańca zainaugurowała w kilku ciepłych słowach Dyrektor ZSPiP pani Jolanta Bondyra witając zgromadzonych gości, życząc im szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha. Przygotowany przez uczniów program przeplatany był piosenkami, wierszami i tańcami z różnych zakątków świata. Na koniec wjechał przepiękny tort i odśpiewaliśmy tradycyjne „STO LAT…” dziękując Babciom i Dziakom za miłość, troskę i cierpliwość. Nie zabrakło własnoręcznie wykonanych laurek, upominków, które dzieci wręczyły ukochanym dziadkom. Był to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem dziękując za miło spędzone chwile.

Wychowawczynie klas I-III