-
-
Kalendarium
Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
-
Konkurs matematyczny dla klas III - MiMaK 2017
Konkurs matematyczny MiMak – 2017
Wyniki konkursu - etap gminny...
Organizatorem konkursu jest LSCDN Oddział w Zamościu oraz ZSPiP w Kalinowicach.
Kalinowice, dn. 29. 03. 2017r.
Protokół
z przebiegu eliminacji szkolnych/gminnych Konkursu matematycznego MiMaK 2017 dla uczniów klas III szkół podstawowych” odbytych dnia 28marca 2017r.
w Szkole Podstawowej w Kalinowicach, gmina Zamość.
I. Komisja stwierdza, że do eliminacji przystąpiło 79 uczniów klas III, z 12 szkół gminy Zamość
Maksymalna liczba punktów - 25 (100%)
Uczniowie zakwalifikowani do III etapu konkursu uzyskali co najmniej20 pkt (80% maksymalnej liczby punktów).
II. Lista uczniów II etapu konkursu matematycznego MiMaK 2017 i uzyskane punkty
Lp. |
Nazwisko i imię ucznia |
Szkoła/gmina |
Imię i nazwisko nauczyciela |
Liczba punktów |
1. |
Boć Szymon |
Białowola |
Monika Teterycz |
21 |
2. |
Głowacka Gabriela |
Białowola |
Monika Teterycz |
14 |
3. |
Kniaź Agata |
Białowola |
Monika Teterycz |
16 |
4. |
Muszyńska Martyna |
Białowola |
Monika Teterycz |
21 |
5. |
Zarębski Eryk |
Białowola |
Monika Teterycz |
11 |
6. |
Brodzińska Martyna |
Borowina Sitaniecka |
Elżbieta Swatowska |
21 |
7. |
Poździk Kacper |
Borowina Sitaniecka |
Elżbieta Swatowska |
18 |
8. |
Szala Jan |
Borowina Sitaniecka |
Elżbieta Swatowska |
6 |
9. |
Pióro Dawid |
Borowina Sitaniecka |
Elżbieta Swatowska |
4 |
10. |
Łochin Paweł |
Kalinowice |
Monika Kuźma |
21 |
11. |
Kołakowski Kamil |
Kalinowice |
Monika Kuźma |
21 |
12. |
Łochin Maria |
Kalinowice |
Monika Kuźma |
18 |
13. |
Sokołowski Patryk |
Kalinowice |
Monika Kuźma |
16 |
14. |
Wszoła Wiktoria |
Kalinowice |
Monika Kuźma |
22 |
15. |
Sawa Bartłomiej |
Kalinowice |
Monika Kuźma |
10 |
16. |
Bednarska Emilia |
Kalinowice |
Bożena Chudyga |
25 |
17. |
Kołtun Przemysław |
Kalinowice |
Bożena Chudyga |
22 |
18. |
Kudyk Adrian |
Kalinowice |
Bożena Chudyga |
20 |
19. |
Saputa Zuzanna |
Kalinowice |
Bożena Chudyga |
15 |
20. |
Komar Amelia |
Kalinowice |
Bożena Chudyga |
20 |
21. |
Kawałek Daria |
Kalinowice |
Bożena Chudyga |
18 |
22. |
Czuwara Agata |
Kalinowice |
Bożena Chudyga |
19 |
23. |
Koniec Wiktoria |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
14 |
24. |
Kuroczko Filip |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
20 |
25. |
Struzik Sylwia |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
13 |
26. |
Grzybek Aleksandra |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
21 |
27. |
Bednarz Julia |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
21 |
28. |
Koziej Dominika |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
20 |
29. |
Siekierda Kacper |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
19 |
30. |
Bartmański Hubert |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
20 |
31. |
Kycko Jan |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
17 |
32. |
Najda Iga |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
11 |
33. |
Bańka Malwina |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
11 |
34. |
Ulanicka Emilia |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
18 |
35. |
Lupa Magdalena |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
15 |
36. |
Detko Paweł |
Lipsko |
Renata Nowosad - Kaniewska |
18 |
37. |
Bondyra Anna |
Mokre |
Kozak Grażyna |
19 |
38. |
Kłembkowski Oliwier |
Mokre |
Kozak Grazyna |
24 |
39. |
Dąbska Julia |
Płoskie |
Renata Wojda |
18 |
40. |
Mazurkiewicz Jakub |
Płoskie |
Renata Wojda |
8 |
41. |
Bożek Ewelina |
Płoskie |
Jolanta Adamczuk |
22 |
42. |
Popielec Adam |
Płoskie |
Jolanta Adamczuk |
16 |
43. |
Sierkowska Marta |
Płoskie |
Jolanta Adamczuk |
18 |
44. |
Budzyński Maciej |
Płoskie |
Jolanta Adamczuk |
21 |
45. |
Kudyk Weronika |
Pniówek |
Wiesława Gawlik |
24 |
46. |
Zawadzki Jakub |
Pniówek |
Wiesława Gawlik |
17 |
47. |
Nadłonek Daniel |
Pniówek |
Wiesława Gawlik |
18 |
48. |
Sadowski Wiktor |
Sitaniec |
Mirosława Rycak |
18 |
49. |
Mazur Antoni |
Sitaniec |
Mirosława Rycak |
21 |
50. |
Ilczuk Jagoda |
Sitaniec |
Mirosława Rycak |
20 |
51. |
Jakubczak Maria |
Sitaniec |
Mirosława Rycak |
19 |
52. |
Mazur Antoni |
Sitaniec |
Mirosława Rycak |
21 |
53. |
Artymiak Szymon |
Wólka Wieprzecka |
Dorota Koczułap |
17 |
54. |
Kozłowska Roksana |
Wólka Wieprzecka |
Dorota Koczułap |
19 |
55. |
Krupa Oliwia |
Wólka Wieprzecka |
Dorota Koczułap |
18 |
56 . |
Wróbel Oliwia |
Wólka Wieprzecka |
Dorota Koczułap |
20 |
57. |
Olejarczuk Michał |
Wólka Wieprzecka |
Dorota Koczułap |
22 |
58. |
Zając Kacper |
Wólka Wieprzecka |
Dorota Koczułap |
15 |
59. |
Wolanin Gabriela |
Wólka Wieprzecka |
Dorota Koczułap |
16 |
60. |
Kawala Mikołaj |
Wólka Wieprzecka |
Dorota Koczułap |
15 |
61. |
Ciurysek Kacper |
Wysokie |
Jolanta Gomułka |
18 |
62. |
Szady Mateusz |
Wysokie |
Jolanta Gomułka |
22 |
63. |
Pawelec Maksymilian |
Wysokie |
Jolanta Gomułka |
23 |
64. |
Puźniak Sylwia |
Zawada |
Anna Studzińska |
22 |
65. |
Gał Wiktoria |
Zawada |
Anna Studzińska |
24 |
66. |
Dobromilski Filip 2008r. |
Zawada |
Anna Studzińska |
15 |
67. |
Kendra Oliwia |
Zawada |
Anna Studzińska |
13 |
68. |
Wróbel Bartosz |
Zawada |
Anna Studzińska |
24 |
69. |
Skrzyńska Dagmara |
Zawada |
Anna Studzińska |
21 |
70. |
Socha Oliwia |
Zawada |
Anna Studzińska |
21 |
71. |
Zychowicz Natalia |
Zawada |
Anna Studzińska |
20 |
72. |
Dobromilski Filip 2007r. |
Zawada |
Anna Studzińska |
20 |
73. |
Greszta Milena |
Żdanów |
Marzena Wróbel |
12 |
74. |
Łasocha Katarzyna |
Żdanów |
Marzena Wróbel |
11 |
75. |
Budzyński Hubert |
Żdanów |
Marzena Wróbel |
20 |
76. |
Zelent Klaudia |
Żdanów |
Barbara Frańczuk |
21 |
77. |
Góra Karol |
Żdanów |
Barbara Frańczuk |
17 |
78. |
Turos Agnieszka |
Żdanów |
Barbara Frańczuk |
24 |
79. |
Dziaduszek Igor |
Żdanów |
Barbara Frańczuk |
22 |
III. Lista uczniów zakwalifikowanych do III etapu – powiatowego konkursu matematycznego MiMaK 2017
Lp. |
Nazwisko i imię ucznia |
Szkoła/gmina |
Imię i nazwisko nauczyciela |
Liczba punktów |
1. |
Bednarska Emilia |
Kalinowice |
Bożena Chudyga |
25 |
2. |
Kudyk Weronika |
Pniówek |
Wiesława Gawlik |
24 |
3. |
Kłembkowski Oliwier |
Mokre |
Kozak Grazyna |
24 |
4. |
Wróbel Bartosz |
Zawada |
Anna Studzińska |
24 |
5. |
Gał Wiktoria |
Zawada |
Anna Studzińska |
24 |
6. |
Turos Agnieszka |
Żdanów |
Barbara Frańczuk |
24 |
7. |
Pawelec Maksymilian |
Wysokie |
Jolanta Gomułka |
23 |
8. |
Bożek Ewelina |
Płoskie |
Jolanta Adamczuk |
22 |
9. |
Wszoła Wiktoria |
Kalinowice |
Monika Kuźma |
22 |
10. |
Puźniak Sylwia |
Zawada |
Anna Studzińska |
22 |
11. |
Dziaduszek Igor |
Żdanów |
Barbara Frańczuk |
22 |
12. |
Kołtun Przemysław |
Kalinowice |
Bożena Chudyga |
22 |
13. |
Olejarczuk Michał |
Wólka Wieprzecka |
Dorota Koczułap |
22 |
14. |
Szady Mateusz |
Wysokie |
Jolanta Gomułka |
22 |
15. |
Boć Szymon |
Białowola |
Monika Teterycz |
21 |
16. |
Muszyńska Martyna |
Białowola |
Monika Teterycz |
21 |
17. |
Brodzińska Martyna |
Borowina Sitaniecka |
Elżbieta Swatowska |
21 |
18. |
Łochin Paweł |
Kalinowice |
Monika Kuźma |
21 |
19. |
Kołakowski Kamil |
Kalinowice |
Monika Kuźma |
21 |
20. |
Bednarz Julia |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
21 |
21. |
Grzybek Aleksandra |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
21 |
22. |
Budzyński Maciej |
Płoskie |
Jolanta Adamczuk |
21 |
23. |
Mazur Antoni |
Sitaniec |
Mirosława Rycak |
21 |
24. |
Mazur Antoni |
Sitaniec |
Mirosława Rycak |
21 |
25. |
Skrzyńska Dagmara |
Zawada |
Anna Studzińska |
21 |
26. |
Socha Oliwia |
Zawada |
Anna Studzińska |
21 |
27. |
Zelent Klaudia |
Żdanów |
Barbara Frańczuk |
21 |
28. |
Kudyk Adrian |
Kalinowice |
Bożena Chudyga |
20 |
29. |
Komar Amelia |
Kalinowice |
Bożena Chudyga |
20 |
30. |
Kuroczko Filip |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
20 |
31. |
Koziej Dominika |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
20 |
32. |
Bartmański Hubert |
Kalinowice |
Bożena Monachowska |
20 |
33. |
Ilczuk Jagoda |
Sitaniec |
Mirosława Rycak |
20 |
34. |
Wróbel Oliwia |
Wólka Wieprzecka |
Dorota Koczułap |
20 |
35. |
Zychowicz Natalia |
Zawada |
Anna Studzińska |
20 |
36. |
Dobromilski Filip 2007r. |
Zawada |
Anna Studzińska |
20 |
37. |
Budzyński Hubert |
Żdanów |
Marzena Wróbel |
20 |
Czytelne podpisy członków komisji: Pieczątka i podpis dyrektora szkoły:
Przewodniczący – Teresa Małyszek
Członkowie - Barbara Paczkowska
- Jolanta Smyk
- Agnieszka Sternik
- Barbara Pyś
- Anna Piasecka