VII Szkolny Konkurs Literacki „Mój Anioł Stróż”

Uczniowie naszej szkoły po raz siódmy podjęli się sprostać trudnemu wyzwaniu. Poprzez słowo pisane próbowały przedstawić  Anioła Stróża, Istotę, która zawsze przy nas jest.  Z utworów dzieci wynika, że jest z nami w chwilach radości i chwilach smutku. Ociera nam łzy radości i łzy bólu. Aniołem Stróżem może być pani na przystanku autobusowym, która pomogła Michałowi odnaleźć drogę do domu. Może nim być chłopiec ubrany w spodenki Nike i t-shirt z napisem Messi. Z Aniołem Stróżem budzimy się rano, karmimy kota, bawimy się w berka i chowanego. „Każdy ma Anioła swego, by ochraniał nas od złego”.

Serdecznie gratulujemy dzieciom  udziału w konkursie, wrażliwości i życzymy dalszych sukcesów literackich.  Pani dyrektor każdemu uczestnikowi wręczyła dyplom oraz nagrodę książkową.

Oto nagrodzeni uczniowie:

Kategoria proza:

I miejsce- Hanna Pudełko, kl. IVa

II miejsce- Jakub Piwowarski,kl. IVb

III miejsce- Michał Machometa, kl. Vb

Za udział: Kamila Pukaluk, kl. IVb, Wiktoria Saputa,kl. IVb, Sylwia Karpiuk, kl.Vb

Kategoria poezja:

Wyróżnienie- Dawid Teterycz, kl. VIb

I miejsce-Dominika Sagan,kl. IVb

II miejsce-Ewa Okoń, kl.IVb

III miejsce- Michał Pochodeńko, kl.IVb

Za udział: Monika Kur, kl. IVb; Oliwia Grabowska, kl. IVb; Kacper Kucharski, kl.IVb;Michał Gramatyka, kl.VIb