Zakończenie akcji hospicyjnych

W dniu 31 maja 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w imprezie plenerowej „ Radość z pomagania 2017”, zorganizowanej w parku przy hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych.

Radość z pomagania” jest podsumowaniem akcji prowadzonych na rzecz Hospicjum Santa Galla: „Zbiórka nakrętek”, „Pączek dla hospicjum” oraz „Pola Nadziei”.

Ojej! Co tam się działo? Wesołe miasteczko, zabawy integracyjne, konkurencje sportowe oraz pyszny poczęstunek. Całość ubogacona występami dzieci i młodzieży
z okolicznych placówek dydaktycznych. Naszą szkołę „tanecznie” reprezentowali uczniowie kl. III c oraz „ śpiewająco”uczennice kl. II a. Wszyscy artyści spotkali się z życzliwym przyjęciem publiczności.

Wróciliśmy pełni zapału do dalszej pracy na rzecz ludzi chorych.

Za serdeczne przyjęcie i świetną zabawę dziękujemy Gospodarzom tego szczególnego miejsca, czyli Misjonarzom Krwi Chrystusa.

Halina Zielonka