MiMaK 2017 - LAUREAT

Dnia 23 maja  2017 r. o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej Nr 7 w Zamościu odbyło się podsumowanie Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III szkoły podstawowej - MiMaK2017.

Celem konkursu było wyłonienie najzdolniejszych uczniów w zakresie matematyki na szczeblu edukacji wczesnoszkolnej. Konkurs  przebiegał w czterech etapach. Do kolejnego etapu konkursu kwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 80% możliwych do zdobycia punktów. Laureatami konkursu zostali uczniowie, którzy w części finałowej uzyskali, co najmniej 80% możliwych do zdobycia punktów.

Uczeń  klasy III c Zespołu  Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach   Paweł Łochin uzyskał tytuł Laureata Regionalnego Konkursu Matematycznego dla klas III szkoły podstawowej MiMaK 2017.

Paweł  gratulujemy Ci z całego serca i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun - Monika Kuźma