STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA 2015r.

Wyniki Ogólnopolskiej Stypendiady Wczesnoszkolnej

W grudniu 2015r. uczniowie klas II i III  Szkoły Podstawowej w Kalinowicach  wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Stypendiada Wczesnoszkolna” organizowanym przez Firmę Edukacyjną „Orzeł”. Rywalizacja obejmowała cztery kategorie konkursowe:

• Konkurs czytelniczy „Abecadło”
  • Konkurs ortograficzny „Ortografek”
  • Konkurs matematyczny „Plusik”
  • Konkurs plastyczny „Plastuś”

Wszyscy uczestnicy  musieli wykazać się dużą wiedzą i umiejętnościami. Do konkursów uczniów przygotowywały panie: Bożena Monachowska, Bożena Chudyga, Monika Kuźma, Mariola Nowosadzka i Agnieszka Sternik. Wyniki zostały ogłoszone 29 lutego 2016 r. Chociaż w „Stypendiadzie Wczesnoszkolnej” brało udział tysiące uczniów z całej Polski, okazało się, że uczniowie naszej placówki poradzili sobie znakomicie!

Oto ich wyniki:

• Hanna Pudełko – klasa IIIa – I miejsce w konkursie ortograficznym „Ortografek”  (50 p. na 50 p. możliwych)

• Jakub Piwowarski – klasa IIIb – I miejsce w konkursie ortograficznym „Ortografek” (50 p. na 50 p. możliwych)

•  Dominika Koziej – klasa IIa  – III miejsce w konkursie plastycznym „Plastuś” (48 p. na 50 p. możliwych)

• Sylwia Struzik – klasa IIa  – wyróżnienie w konkursie ortograficznym „Ortografek”

•  Mikołaj Talarek – klasa IIIa  - wyróżnienie w konkursie matematycznym „Plusik”

• Ewa Okoń – klasa IIIb  - wyróżnienie w konkursie  matematycznym „Plusik”

•  Hanna Pudełko – klasa IIIa  - wyróżnienie w konkursie  czytelniczym  „Abecadło”

• Wiktoria Benc – klasa IIb  - wyróżnienie w konkursie  czytelniczym  „Abecadło”

•  Wiktoria Wszoła – klasa IIc  - wyróżnienie  w konkursie plastycznym „Plastuś”

• Daria Kawałek – klasa IIb  - wyróżnienie  w konkursie plastycznym „Plastuś”

•  Kacper Kotowicz – klasa IIb  - wyróżnienie  w konkursie plastycznym „Plastuś”

Wszyscy uczestnicy „Stypendiady” otrzymali dyplomy od organizatora, a laureaci i finaliści medale oraz nagrody książkowe.

Laureatom, finalistom i wszystkim uczestnikom konkursów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Agnieszka Sternik – koordynator konkursu