Witamy Panią Jesień

Wysokie temperatury, wrześniowe słońce, mogą zmylić, jednak to już jesień!         W związku z tym 23 września 2015r.,każda z grup przedszkolnych uroczyście powitała nową porę roku, celem tej uroczystości było nabywanie i przyswajanie wiadomości o jesieni, oraz zintegrowanie grup przedszkolnych podczas wspólnej zabawy. Aby nadać prawdziwy jesienny koloryt  tej uroczystości, przedszkolaki przyszły ubrane w barwy jesienne: żółty, brązowy, czerwony, pomarańczowy. Pani Jesień odwiedziła wszystkie grupy przedszkolne z koszem różnych darów: warzyw     i owoców, które można było poznawać wszystkimi zmysłami. Nie zabrakło zagadek oraz zadań utrwalających wiadomości o porach roku, były wspólne zabawy i tańce        w kole z naszym niezwykłym gościem. Dzięki tej uroczystości każdy przedszkolak na pewno zapamięta, że mamy już jesień!.