Święto Babci i Dziadka w świetlicy w Jatutowie

W piątek 29 stycznia 2016r., w świetlicy w Jatutowie odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka z udziałem uczniów klas pierwszych Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach. Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją naszej szkoły. Zebranych seniorów i wszystkich gości, między innymi: Pana Wójta Konrada Dziubę, Panią przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich Grażynę Zyza, Pana Szasta sołtysa Jatutowa serdecznie powitała Pani dyrektor szkoły pani mgr Jolanta Bondyra. Dzieci zaprezentowały swoim kochanym babciom i dziadkom bogaty program artystyczny. Były wierszyki, piosenki i dużo dobrego humoru. Dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnucząt. Po występie dzieci wręczyły im własnoręcznie przygotowane laurki i prezenciki. Następnie wszyscy spędzili wspólny czas przy słodkim poczęstunku.

Wychowawczynie klas: Ia, Ib, Ic.