Bal Karnawałowy

Dnia 04.02.2016 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Po śniadaniu przedszkolaki z grup: Misie, Pszczółki, Wiewiórki, Biedronki  i Zajączki spotkały się na korytarzu, aby wspólnie się bawić. Bal rozpoczął korowód wszystkich przedszkolaków pod opieką  wychowawczyń. Wszystkie dzieci starannie przygotowywały się do tego dnia, każdy zadbał aby  mieć niepowtarzalny strój. Tancerze byli tak pięknie poprzebierani, że trudno było rozpoznać kto kryje się pod postacią: wróżki, księżniczki, policjanta, kowboja, czy też ulubionego zwierzątka. Do tańca przygrywał „Dj Pex” (pan Piotr Dużyński), który zabawiał dzieci głośną radosną muzyką, prowadził różne konkursy. W przystrojonych salach grup na dzieci czekał słodki poczęstunek. Czas balu szybko minął w radosnej atmosferze, zostały wspaniałe wspomnienia.