Śladami historii

Dnia 30.09.2016r. dzieci z  grupy Zajączki wybrały się na wycieczkę do Zamościa. Przedszkolaki odwiedziły Rotundę- miejsce pamięci narodowej. Zapalając znicze, oddały hołd pomordowanym podczas II wojny Światowej mieszkańcom Zamojszczyzny. Następnie udały się do Muzeum Barwy i Oręża „Arsenał". Przedszkolaki miały  okazję zobaczyć wiele oryginalnych eksponatów: stroje, urządzenia techniczne, broń, a nawet pojazdy. Następnie spacerkiem przeszły na  Rynek Wielki. Pogoda w tym dniu dopisała, dlatego dzieci mogły zjeść pyszne lody. Do przedszkola wróciły zmęczone, ale uśmiechnięte i pełne wrażeń. Na pewno te niezapomniane chwile uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach, zostaną w pamięci dzieci na długo.